Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 663 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Kim jest Budda

 

 

Historia Buddy

 

 


Podziel się
oceń
1
2

Twoje Klory zycia

Magiczne Kolory Twego nastroju

Każdego dnia nasze samopoczucie jest inne. Czasem trudno jest nam określić jak się czujemy, nie mówiąc już o tym, żeby z samopoczucia czy nastroju wyciągać jakieś wnioski na przyszłość - choćby najbliższą. Jednak na podstawie samopoczucia możemy pokusić się o określenie tego na co jesteśmy narażeni albo do czego mamy predyspozycje w danym dniu.

Zamknij oczy, skup się i postaraj się określić jaki kolor najlepiej oddaje Twoje samopoczucie, Twój nastrój w danym momencie. Następnie z kolorów znajdujących się poniżej wybierz kolor, który jest najbliższy kolorowi Twojego nastroju i przeczytaj co można o Tobie powiedzieć...zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Dzisiaj możesz mieć skłonności do braku odwagi, zazdrości i niezdecydowania. Czujesz się niepewnie i może to mieć wpływ na Twoje działania w najbliższym czasie. W związku z tym bardziej opieraj się na zdrowym rozsądku niż na gwałtownych emocjach. Unikaj zazdrości i bądź bardziej odważna przy podejmowaniu decyzji. Jeśli nie masz pewności czy Twój wybór będzie słuszny to pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o radę bliską Ci osobę.

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Rozpiera Cię energia i targają Tobą potężne namiętności. Jesteś pełna siły i determinacji. Postępuj rozważnie, gdyż możesz mieć skłonności do działania impulsywnego i nie zawsze przemyślanego. Tylko od Ciebie zależy jak spożytkujesz swoją energię. Możesz wykorzystać ją do tego, żeby rozpalić nowy ogień w swoim związku ale również możesz być agresywna w ewentualnym konflikcie. Nie pozwól aby Twoja pasja obróciła się przeciwko Tobie.

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Oddaj się radości. Twój nastrój sprzyja okazywaniu czułości, miłości i pasji. Pokaż swoją kobiecość i po prostu pozwól się kochać. Zarówno okazywanie miłości jak i oznaki uczucia okazywane Ci przez partnera będą dla Ciebie źródłem dużej radości. Skorzystaj z tego aby naładować swoje akumulatory i bądź pozytywnie nastawiona do osoby, którą kochasz.

 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój nastrój sprzyja romansom. Pozwól aby inne osoby Cię adorowały i zabiegały o Twoje względy. Pod żadnym pozorem jednak nie bądź stroną inicjującą flirt. Stanowczo Twoje dzisiejsze nastawienie sprzyja temu, żeby przyjmować wyrazy sympatii lub uwielbienia a nie temu, żeby z własnej inicjatywy rozpoczynać miłosne gierki. Nie znaczy to jednak, że nie powinnaś zauważać zabiegów otaczających Cię osób - wręcz przeciwnie - jeśli osoba, do której masz pozytywny stosunek okazuje Ci sympatię to pokaż, że to zauważasz.

 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój nastrój nie sprzyja romantycznej kolacji. Jest w tobie wiele siły, determinacji a nawet gniewu. Możesz wykorzystać swoje nastawienie do rozprawienia się ze szczególnie dokuczliwymi problemami odkładanymi od dawna na bok. Możesz w sobie odnaleźć cechy przywódcze - to dobry moment aby wydobyć je na zewnątrz i pokazać wszystkim, że też potrafisz wziąć sprawy w swoje ręce. Nie pozwól jednak aby gniew, czy skłonność do złośliwości przysłonił Ci cele, które chcesz osiągnąć. Panuj nad emocjami - to cecha ludzi silnych.

 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój nastrój można doskonale określić słowem "stabilność". Nie jest to dobry moment aby wprowadzać w swoje życie jakieś rewolucyjne zmiany czy też rozpoczynać burzliwy romans. O wiele bardziej docenisz dzisiaj stabilizację i spokój wokół własnej osoby. Niespodzianki nie są zbyt mile widziane - choć jeśli się przytrafią to przyjmiesz je ze stoickim spokojem.


 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój dzisiejszy nastrój jest zdominowany przez ciepło i spokój. Uważaj, żeby nie popaść w melancholię, do której możesz mieć dzisiaj skłonności. Pośpiech nie jest wskazany. Bardziej odpowiednia dla Ciebie będzie cisza i spokój. To dobry moment aby przemyśleć ważne dla Ciebie sprawy i na spokojnie zastanowić się nad tym jak pokierować swoją przyszłością.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

W Twoim nastroju dominuje energia i szczęście. Energia pcha Cię do działania a szczęście powoduje, że to co robisz - robisz z radością i pełnym zaangażowaniem. To bardzo pozytywny nastrój pełen entuzjazmu i fascynacji. Masz dzisiaj duży potencjał do kreowania, tworzenia, znajdowania rozwiązań z trudnych sytuacji. Jednocześnie jesteś gotowa okazywać dużo ciepła i sympatii nawet osobom, których nie znasz zbyt dobrze. Ciesz się życiem i śmiało pokonuj każdą przeszkodę, która stanie Ci na drodze.


 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Dzisiaj możesz mieć problemy z okazywaniem zaufania. Nie pozwól jednak aby zbytnia nieufność przeszkodziła Ci w działaniu. Niepokój, który możesz dzisiaj odczuwać prawdopodobnie będzie wynikał z nadmiaru energii - postaraj się znaleźć sobie jakieś absorbujące zajęcie, na które będziesz mogła się rzucić z całą determinacją. Od razu poczujesz się lepiej. Nie przesadzaj jednak z wysiłkiem fizycznym i pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Głód działania zdominuje Twój dzisiejszy dzień. Chcesz dominować tak w swoim związku jak i w rodzinie czy pracy. Odczuwasz dużą potrzebę przyjemności. Potrzebujesz czegoś na czym możesz skupić całą swoją uwagę. Nieważne czy będzie to miłość czy sprzątanie czy coś innego. Cokolwiek będziesz robić oddasz się temu z wielką pasją i całkowitym zaangażowaniem. To dobry moment aby pójść na całość i pokazać na co Cię stać.

 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Masz pozytywne nastawienie do życia. Jesteś pełna energii i radości. Czujesz, że możesz wykorzystać 110% swojego intelektu. Masz świetny nastrój aby podejmować wyzwania, jesteś pełna ufności w swoje siły. Tak trzymać. Nie zastanawiaj się zbyt długo - po prostu działaj a na pozytywne efekty nie trzeba będzie czekać zbyt długo. Nie marnuj sił i energii na jakieś bezsensowne konflikty - skup się raczej na pozytywnych działaniach - takich, które wniosą w Twoje życie coś pozytywnego.

 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Jesteś ostrożna w działaniu i podejmowaniu decyzji. Możliwe, że gdzieś pod Twoją zewnętrzną skorupą tkwi ziarno zazdrości. Nie patrz na życie z taką podejrzliwością i nie doszukuj się wszędzie podstępu. Bądź bardziej otwarta na ludzi. Nie pozwól aby opanowała Cię zazdrość. To uczucie nie jest dobrym doradcą i zazwyczaj nie prowadzi do niczego dobrego. Zamiast zazdrości okaż zaufanie i postaraj się cieszyć szczęściem innych zamiast zazdrościć im tego czego nie masz. Ty również możesz to mieć - musisz się tylko bardziej postarać.

 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Czujesz się świetnie a w Twojej głowie aż gotuje się od świeżych pomysłów. Skorzystaj z pozytywnego nastawienia do życia i zrealizuj kilka z nich. Da Ci to wielką radość i poczucie zadowolenia. Skoncentruj się na pozytywnych cechach świata wokół Ciebie i odrzuć to co złe, brudne i zepsute. Nie pozwól aby zgnilizna zepsuła Twój radosny i pełen energii stan ducha.
Podziel się
oceń
4
2

Moj sklepik talizmany ochronne


Talizmany ochronne do nabycia
UWAGA
Bardzo ważny talizman nie osiągalny w Polsce oko proroka jest do nabycia juz u mnie od dzis zamow ten talizman Talizman chroni przed urokami klątwami i czarami . W Grecji najczęsciej jest stosowany dla  noworodków i nowożeńców do ochrony domu i biznesu.


 

CENA 20ZŁ+ koszt przesyłki za list polecony

 
CENA 15ZŁ
+ koszt przesyłki za list poleconyPIERŚCIEŃ ATLANTÓW, POZŁACANY60zlPIERŚCIEŃ-ATLANTÓW-srebrny 50zlChińske monety bogactwa 1 - Feng Shui-7zlChińska moneta bogactwa z mieczem - Feng Shui25zl

runy pojedyncze 20zl


skrypty ochronne

wezel-szczerscia-nieskonczonosci
20zl


skrypt milosci 20zl

pisz do mnie

 

elleni10@wp.pl


Podziel się
oceń
4
0

RUNY ELLENI


. . 

 

 

. .Podziel się
oceń
0
0

MAGIA I JEJ MOC


WEJDZ NA STRONEPodziel się
oceń
3
0

Licznik odwiedzin:  435 084  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Tarot i nie tylko

Statystyki

Odwiedziny: 435084